فراخوان ادبی فصلنامه کردی - فارسی هایا

این فصلنامه­ در نظر دارد فایل ویژه ی شماره ی پاییز 94 خود را به آثار مکتوب و ادبیات کلهری (شامل کلهری، لکی و فیلی) اختصاص دهد.

خبرگزاری بین المللی کردپرس، سرویس فرهنگ و هنر: «هایا» فصلنامه فرهنگی کوردی - فارسی با رویکرد آموزشی - تحلیلی است که اولین شماره ی آن در زمستان 1390 منتشر شده و تاکنون 10 شماره از آن چاپ شده است. دفتر این فصلنامه، در شهر مریوان قرار دارد و در هر شماره به فایلی  ویژه می پردازد که موضوع آن در شماره قبل، اعلام می شود.

این فصلنامه­ در نظر دارد فایل ویژه­ی شماره­ی پاییز 94 خود را به آثار مکتوب و ادبیات کلهری (شامل کلهری، لکی و فیلی) اختصاص دهد. از اصحاب قلم، شاعران و نویسندگان دعوت می­شود، آثار خود را به زبان کوردی یا فارسی در هر یک از حوزه­های: زبان، ادبیات، تاریخ، فرهنگ، جامعه و... تا تاریخ: دهم شهریور ماه 1394 به نشانی الکترونیکی:

mahyar.kalhur@gmail.com  ارسال نمایند.

گفتنی است که « محمدرضا کلهر » شاعر، نویسنده و منتقد ادبی، عضو مهمان شورای سردبیری در تدوین و کارشناسی این ویژه نامه نقش خواهد داشت
صاحب امتیاز و مدیر مسئول مجله؛ « آزاد محمدی »و سردبیری بر عهده ی « انور روشن» است. شورای سردبیری فصلنامه ی «هایا» را «ابراهیم محمدحسینی، عدنان حسینی، رؤف جهانی، دکتر حامد کهنه پوشی، دکتر امید ورزنده، دکتر محمدصدیق زاهدی» تشکیل می دهد.

منبع:کردپرس و خبرگزاری آرتنا و خبرگزاری چوک

/ 0 نظر / 48 بازدید